Produkty

ISOBOX

Polyuretánový stenový sendvičový izolačný panel navrhnutý aj pre použitie na fasády, steny a stropy chladiarenských skladov , hygienických prevádzok, deliacich priečok a k stenovému oplášteniu priemyselných objektov.

Variant Cena bez DPH Výška zľavy Cena po zľave
ISOBOX hrúbka 40mm ISOBOX hrúbka 40mm - - - Skladom
ISOBOX hrúbka 60mm ISOBOX hrúbka 60mm - - - Skladom Odporúčané
ISOBOX hrúbka 80mm ISOBOX hrúbka 80mm - - - Skladom
ISOBOX hrúbka 100mm ISOBOX hrúbka 100mm - - - Skladom
Popis
Technické vlastnosti
Dokumenty na stiahnutie

Kovové samonosné panely izolované polyuretánom, s pero-drážkovým spojom, vhodné pre stenové opláštenia, podhľady a priečky. Kotvenie  je priznané, pričom počet a umiestnenie kotvenia musí byť taký, aby zaistilo dostatočnú odolnosť voči zaťaženiu. Panely je možné klásť vertikálne ako aj horizontálne. 

Skladovo disponujeme stenovými PUR panelmi hrúbky 40,60,80 a 100mm , obojstranne vo farbe RAL 9010 , profilácia štandard, hrúbka plechov obojstranne 0,5mm. Panely sú obojstranne s ochrannou fóliou, v dĺžkach 13m, z ktorých vám po špecifikácii materiál narežeme na mieru. Z dôvodov turbulentného vývoja na trhu neuvádzame jednotkové ceny, ale Vám po dopyte vypracujeme aktuálnu cenovú kalkuláciu. Rovanko pre väčšie množstvá, iné farebné prevedenie ,iné hrúbky plechov resp. panel PIR alebo minerálny panel si prosím vyžiadajte cenovú ponuku.

  • Panel s obojstranným oplechovaním oceľovým pozinkovaným plechom s povrchovou úpravou PES farba
  • Izolacia z polyuretánu
  • Viditeľné kotvenie
  • Možnost vodorovnej alebo zvislej montáže
  • Možnosti iných povrchových úprav podľa požiadavky na prostredie (PES,PVDF, PVC-F, INOX...)