Produkty

Posuvné automatické dvere PSA, jedno/dvoj krídlové

Popis
Technické vlastnosti
Dokumenty na stiahnutie

Chladiarenské/mraziarenské posuvné dvere PSA (AUTOMATICKÉ)

Automatika pre posuvné dvere typu SC je založená na systéme s motorovým pohonom , vďaka prevodovke so závitovým prevodom sú dvere v prípade výpadku prúdu ručne pohyblivé. Prenos pohybu medzi krídlom brány a motorovým prevodom sa uskutočňuje pomocou ozubeného remeňa. 

Ovládacia skrinka je vyrobená z bieleho antikorózneho ABS IP65. Spojenia medzi ovládaním a motorom sú vopred zapojené vďaka rýchlemu silnému konektoru v spodnej časti skrinky ABS. 

Ovládací softvér je exkluzivita firmy Incold. Prevádzkové napätie je 220V, 50 Hz. Ovládanie polohy krídla brány je riadené kódovacím zariadením inštalovaným v motorovom prevodovom stupni. Regulácia rýchlosti brány je riadená invertorom a kódovacím zariadením. Display nainštalovaný na vonkajšej strane ovládacej skrinky umožňuje ovládať otváranie a zatváranie dverí. Prostredníctvom displeja môžete ľahko nastavovať a ovládať funkcie brány ako rýchosť, rozbeh / dojazd krídla, čiastočné otvorenie, automatické zatvorenie, stav bezpečnostných zariadení. 

Hlavným bezpečnostným zariadením na zabránenie privretia osoby je citlivá nárazová hrana, ktorá sa nachádza na zvislej hrane dverného krídla a ktorý v prípade kolízie s prekážkou okamžite zablokuje dvere a zvráti pohyb vyslaním signálu na panel pomocou bezdrôtového systému . 

Fotobunka „vysielač-prijímač“ v kombinácii  nárazovej hrany bráni fyzickému kontaktu medzi pohybom krídla brány a prekážkou, okamžite blokuje dvere a obracia ich pohyb, aby bola zabezpečená funkcia a životnosť citlivej lišty.

Prevedenie štandard :

  • Rám z plastu, vnútorne vystužený oceľou, farba biela.
  • Krídlo pozostávajúce zo sendvičového panelu z predfarbeného plechu RAL 9010 izolovaného s hustotou PUR 41 kg / m3, obvodový rám z eloxovaného hliníka s tesnením po jeho obvode. Hrúbka 9 cm- verzia TN. Hrúbka 12 cm- verzia BT. (dvojkrídlové iba pre verziu TN)
  • Posuvná lišta z eloxovaného hliníka doplnená krytom.
  • Vnútorný rám z plastu, biela farba, umiestnený na vnútornej strane chladnej miestnosti, umožňuje rýchle upevnenie na prefabrikované panely.

Prevedenie nerez:

  • prvky koplet z nehrdzavejúcej ocele INOX AISI 304

Režim automatiky 2krídlových dvier:

  • Manuálne s nezávislým pohybom dverí.
  • Manuálne so súčasným pohybom dverí.
  • Automatické so súčasným pohybom dverí.